Германија привремено ја прекинува воената обука во Ирак - А1он
Почетна Свет Германија привремено ја прекинува воената обука во Ирак
Свет

Германија привремено ја прекинува воената обука во Ирак

15/05/2019 - 16:12 75 прегледи
Германија привремено ја прекинува воената обука во Ирак