Министри од владите на Митеран бараат извинување од носителот на листата на социјалистите за евроизборите - А1он
Почетна Свет Министри од владите на Митеран бараат извинување од носителот на листата на социјалистите за евроизборите
Свет

Министри од владите на Митеран бараат извинување од носителот на листата на социјалистите за евроизборите

15/05/2019 - 16:27 79 прегледи
Министри од владите на Митеран бараат извинување од носителот на листата на социјалистите за евроизборите