САД предупредија на непосредна закана по американските сили во Ирак - А1он
Почетна Свет САД предупредија на непосредна закана по американските сили во Ирак
Свет

САД предупредија на непосредна закана по американските сили во Ирак

15/05/2019 - 15:42 249 прегледи
САД предупредија на непосредна закана по американските сили во Ирак