Антиќ едногласно избран за нов претседател на Кошаркарска федерација на Северна Македонија - А1он
Почетна СпортКошарка Антиќ едногласно избран за нов претседател на Кошаркарска федерација на Северна Македонија
Кошарка

Антиќ едногласно избран за нов претседател на Кошаркарска федерација на Северна Македонија

15/05/2019 - 13:37 456 прегледи
Антиќ едногласно избран за нов претседател на Кошаркарска федерација на Северна Македонија