Ако има исчекор во преговорите за СЈО ќе има средба Заев-Мицкоски - А1он
Почетна Актуелно Ако има исчекор во преговорите за СЈО ќе има средба Заев-Мицкоски
Актуелно

Ако има исчекор во преговорите за СЈО ќе има средба Заев-Мицкоски

15/05/2019 - 11:55 262 прегледи
Ако има исчекор во преговорите за СЈО ќе има средба Заев-Мицкоски