Притворените каталонски лидери ќе присуствуваат на конститутивната седница на парламентот - А1он
Почетна Свет Притворените каталонски лидери ќе присуствуваат на конститутивната седница на парламентот
Свет

Притворените каталонски лидери ќе присуствуваат на конститутивната седница на парламентот

14/05/2019 - 17:31 34 прегледи
Притворените каталонски лидери ќе присуствуваат на конститутивната седница на парламентот