Гутереш ги посети нападнатите џамии во Нов Зеланд - А1он
Почетна Свет Гутереш ги посети нападнатите џамии во Нов Зеланд
Свет

Гутереш ги посети нападнатите џамии во Нов Зеланд

14/05/2019 - 10:10 36 прегледи
Гутереш ги посети нападнатите џамии во Нов Зеланд