Клоп: Второто место со Ливерпул тежи повеќе од титулите со Дортмунд - А1он
Почетна СпортФудбал Клоп: Второто место со Ливерпул тежи повеќе од титулите со Дортмунд
Фудбал

Клоп: Второто место со Ливерпул тежи повеќе од титулите со Дортмунд

13/05/2019 - 21:13 413 прегледи
Клоп: Второто место со Ливерпул тежи повеќе од титулите со Дортмунд