Саудиски брод кој веројатно превезува оружје ја напушти Шпанија - А1он
Почетна Свет Саудиски брод кој веројатно превезува оружје ја напушти Шпанија
Свет

Саудиски брод кој веројатно превезува оружје ја напушти Шпанија

13/05/2019 - 17:43 117 прегледи
Саудиски брод кој веројатно превезува оружје ја напушти Шпанија