(ВИДЕО) Костадинов: Продолжува растот на платите и пензиите - А1он
Почетна Економија (ВИДЕО) Костадинов: Продолжува растот на платите и пензиите
Економија

(ВИДЕО) Костадинов: Продолжува растот на платите и пензиите

13/05/2019 - 13:29 94 прегледи
(ВИДЕО) Костадинов: Продолжува растот на платите и пензиите