Манчестер јунајтед во првенството прими 54 гола, ова се случува прв пат по 40 години - А1он
Почетна СпортФудбал Манчестер јунајтед во првенството прими 54 гола, ова се случува прв пат по 40 години
Фудбал

Манчестер јунајтед во првенството прими 54 гола, ова се случува прв пат по 40 години

13/05/2019 - 12:57 186 прегледи
Манчестер јунајтед во првенството прими 54 гола, ова се случува прв пат по 40 години