Гвардиола пред дуелот на сезоната: Треба да бидеме совршени во секој поглед - А1он
Почетна СпортФудбал Гвардиола пред дуелот на сезоната: Треба да бидеме совршени во секој поглед
Фудбал

Гвардиола пред дуелот на сезоната: Треба да бидеме совршени во секој поглед

10/05/2019 - 17:38 217 прегледи
Гвардиола пред дуелот на сезоната: Треба да бидеме совршени во секој поглед