Помпео: Нашите посебни односи со Британија ќе напредуваат - А1он
Почетна Свет Помпео: Нашите посебни односи со Британија ќе напредуваат
Свет

Помпео: Нашите посебни односи со Британија ќе напредуваат

08/05/2019 - 20:38 104 прегледи
Помпео: Нашите посебни односи со Британија ќе напредуваат