Првиот ангел на Викторија Сикрет со облини

Американскиот бренд Victoria’s Secret направи вистинската пресвртница во својот бизнис. Така, нивните шоуа сега ќе ги носи Спароу Лорена Дуран, првиот ангел на со облини.

“Среќна сум и сум горд на овој ангажман, и време е за разновидност”. Благодарение на тимот на Викторија Сикрет, кој ги направи моите соништа реални “, пишува Дуран на нејзиниот Инстаграм профил.

 

View this post on Instagram

 

@victoriassecret 💕 #victoriassecret

A post shared by LORENA DURAN (@imlorenaduran) on

Оваа 25-годишна убавица кариерата ја започнала кога имала 17 години и работи за светски познати брендови.

Дуран е првиот ангел на Викторија Сикрет кој не носи големината S и дека оваа компанија го менува својот бизнис, го потврдува и договорот што го потпишаа со Алекс Греам, која има портокалова коса.

Би можело да ве интересира

„Гучи“ ја воведува вештачката интелигенција во модата

A1on

Очилата за сонце имаат рок на траење

A1on

ВИДЕО: Манекен почина на ревија во Сао Паоло

A1on

Нова Адидас колекција на облека и обувки во соработка со Бијонсе

A1on

Маја Кикириткова ја претстави својата нова колекција „Елеазар“

A1on

ВИДЕО: Грејс Џонс на 71-годишна возраст изгледа барем двојно помлада

A1on