Сообраќајот на државните патишта се одвива тековно , на граничните премини нема подолги задржувања - А1он
Почетна Македонија Сообраќајот на државните патишта се одвива тековно , на граничните премини нема подолги задржувања
Македонија

Сообраќајот на државните патишта се одвива тековно , на граничните премини нема подолги задржувања

28/04/2019 - 09:08 82 прегледи
Сообраќајот на државните патишта се одвива тековно , на граничните премини нема подолги задржувања