(ВИДЕО) НАСА прв пат регистрираше земјотрес на Марс, слушнете како звучи - А1он
Почетна Магазин (ВИДЕО) НАСА прв пат регистрираше земјотрес на Марс, слушнете како звучи
Магазин

(ВИДЕО) НАСА прв пат регистрираше земјотрес на Марс, слушнете како звучи

24/04/2019 - 20:21 427 прегледи
(ВИДЕО) НАСА прв пат регистрираше земјотрес на Марс, слушнете како звучи