Трамп повика на формирање „поправедни“ социјални медиуми - А1он
Почетна Свет Трамп повика на формирање „поправедни“ социјални медиуми
Свет

Трамп повика на формирање „поправедни“ социјални медиуми

23/04/2019 - 17:55 40 прегледи
Трамп повика на формирање „поправедни“ социјални медиуми