Земјотрес од 5,3 степени во Канада - А1он
Почетна Свет Земјотрес од 5,3 степени во Канада
Свет

Земјотрес од 5,3 степени во Канада

23/04/2019 - 13:04 74 прегледи
Земјотрес од 5,3 степени во Канада