Иран се закани со затворање на Ормускиот Проток - А1он
Почетна Свет Иран се закани со затворање на Ормускиот Проток
Свет

Иран се закани со затворање на Ормускиот Проток

22/04/2019 - 16:58 70 прегледи
Иран се закани со затворање на Ормускиот Проток