На аеродромот во Шри Ланка пронајдена бомба - А1он
Почетна Свет На аеродромот во Шри Ланка пронајдена бомба
Свет

На аеродромот во Шри Ланка пронајдена бомба

21/04/2019 - 21:34 209 прегледи
На аеродромот во Шри Ланка пронајдена бомба