Пјонгјанг: Болтон зборува „бесмислици“ за денуклеаризацијата - А1он
Почетна Свет Пјонгјанг: Болтон зборува „бесмислици“ за денуклеаризацијата
Свет

Пјонгјанг: Болтон зборува „бесмислици“ за денуклеаризацијата

21/04/2019 - 09:20 182 прегледи
Пјонгјанг: Болтон зборува „бесмислици“ за денуклеаризацијата