Помпео телефонски разговараше со Порошенко и Зеленски - А1он
Почетна Свет Помпео телефонски разговараше со Порошенко и Зеленски
Свет

Помпео телефонски разговараше со Порошенко и Зеленски

21/04/2019 - 09:17 82 прегледи
Помпео телефонски разговараше со Порошенко и Зеленски