По извештајот на Малер, паѓа рејтингот на Доналд Трамп - А1он
Почетна Свет По извештајот на Малер, паѓа рејтингот на Доналд Трамп
Свет

По извештајот на Малер, паѓа рејтингот на Доналд Трамп

20/04/2019 - 10:52 243 прегледи
По извештајот на Малер, паѓа рејтингот на Доналд Трамп