Клоп: Дуелите со Кардиф и Хадерсфилд се исто толку важни, како и оние со Барса - А1он
Почетна СпортФудбал Клоп: Дуелите со Кардиф и Хадерсфилд се исто толку важни, како и оние со Барса
Фудбал

Клоп: Дуелите со Кардиф и Хадерсфилд се исто толку важни, како и оние со Барса

19/04/2019 - 16:33 145 прегледи
Клоп: Дуелите со Кардиф и Хадерсфилд се исто толку важни, како и оние со Барса