„Комерсант“: Русија им предложи на САД договор за „избегнување нуклеарна војна“ - А1он
Почетна Свет „Комерсант“: Русија им предложи на САД договор за „избегнување нуклеарна војна“
Свет

„Комерсант“: Русија им предложи на САД договор за „избегнување нуклеарна војна“

19/04/2019 - 15:16 355 прегледи
„Комерсант“: Русија им предложи на САД договор за „избегнување нуклеарна војна“