Филипче: Се уште е мал процентот на вакцинирани деца и затоа има нови случаи на морбили - А1он
Почетна Македонија Филипче: Се уште е мал процентот на вакцинирани деца и затоа има нови случаи на морбили
Македонија

Филипче: Се уште е мал процентот на вакцинирани деца и затоа има нови случаи на морбили

19/04/2019 - 14:02 40 прегледи
Филипче: Се уште е мал процентот на вакцинирани деца и затоа има нови случаи на морбили