Борисенко: Малер не даде докази за мешање на Русија во избори во САД - А1он
Почетна Свет Борисенко: Малер не даде докази за мешање на Русија во избори во САД
Свет

Борисенко: Малер не даде докази за мешање на Русија во избори во САД

19/04/2019 - 13:18 42 прегледи
Борисенко: Малер не даде докази за мешање на Русија во избори во САД