Трамп следниот месец ќе ја посети Јапонија по инаугурацијата на новиот цар Нарухито - А1он
Почетна Свет Трамп следниот месец ќе ја посети Јапонија по инаугурацијата на новиот цар Нарухито
Свет

Трамп следниот месец ќе ја посети Јапонија по инаугурацијата на новиот цар Нарухито

19/04/2019 - 13:11 79 прегледи
Трамп следниот месец ќе ја посети Јапонија по инаугурацијата на новиот цар Нарухито