Јувентус има намера да го продаде Дибала за 100 милиони евра - А1он
Почетна СпортФудбал Јувентус има намера да го продаде Дибала за 100 милиони евра
Фудбал

Јувентус има намера да го продаде Дибала за 100 милиони евра

19/04/2019 - 10:07 216 прегледи
Јувентус има намера да го продаде Дибала за 100 милиони евра