САД и Русија не поддржуваат прекин на огнот во Либија - А1он
Почетна Свет САД и Русија не поддржуваат прекин на огнот во Либија
Свет

САД и Русија не поддржуваат прекин на огнот во Либија

19/04/2019 - 09:36 140 прегледи
САД и Русија не поддржуваат прекин на огнот во Либија