Украина ја поништи национализацијата на големата ПриватБанка - А1он
Почетна Економија Украина ја поништи национализацијата на големата ПриватБанка
Економија

Украина ја поништи национализацијата на големата ПриватБанка

18/04/2019 - 21:07 126 прегледи
Украина ја поништи национализацијата на големата ПриватБанка