Во Турција 11 лица осудени на доживотен затвор поради обидот за преврат - А1он
Почетна Свет Во Турција 11 лица осудени на доживотен затвор поради обидот за преврат
Свет

Во Турција 11 лица осудени на доживотен затвор поради обидот за преврат

18/04/2019 - 19:21 1,430 прегледи
Во Турција 11 лица осудени на доживотен затвор поради обидот за преврат