Евролига ја казни ЦСКА поради кршење на финансискиот фер-плеј - А1он
Почетна СпортКошарка Евролига ја казни ЦСКА поради кршење на финансискиот фер-плеј
Кошарка

Евролига ја казни ЦСКА поради кршење на финансискиот фер-плеј

18/04/2019 - 15:47 43 прегледи
Евролига ја казни ЦСКА поради кршење на финансискиот фер-плеј