Северна Кореја не сака Помпео да учествува во нуклеарните преговори - А1он
Почетна Свет Северна Кореја не сака Помпео да учествува во нуклеарните преговори
Свет

Северна Кореја не сака Помпео да учествува во нуклеарните преговори

18/04/2019 - 12:47 61 прегледи
Северна Кореја не сака Помпео да учествува во нуклеарните преговори