Меркел: Шокирана сум и тажна поради несреќата во Португалија - А1он
Почетна Свет Меркел: Шокирана сум и тажна поради несреќата во Португалија
Свет

Меркел: Шокирана сум и тажна поради несреќата во Португалија

18/04/2019 - 12:22 172 прегледи
Меркел: Шокирана сум и тажна поради несреќата во Португалија