Израел: Нетанјаху и формално мандатар за состав на новата влада - А1он
Почетна Свет Израел: Нетанјаху и формално мандатар за состав на новата влада
Свет

Израел: Нетанјаху и формално мандатар за состав на новата влада

18/04/2019 - 09:44 38 прегледи
Израел: Нетанјаху и формално мандатар за состав на новата влада