Мицкоски во Делчево: Филозофијата на заевизмот „кажувам, заборавам, негирам“ мора да се победи - А1он
Почетна Македонија Мицкоски во Делчево: Филозофијата на заевизмот „кажувам, заборавам, негирам“ мора да се победи
Македонија

Мицкоски во Делчево: Филозофијата на заевизмот „кажувам, заборавам, негирам“ мора да се победи

17/04/2019 - 22:48 109 прегледи
Мицкоски во Делчево: Филозофијата на заевизмот „кажувам, заборавам, негирам“ мора да се победи