Могерини: Да се забрзаат пристапните преговори со земјите од Западен Балкан - А1он
Почетна Регион Могерини: Да се забрзаат пристапните преговори со земјите од Западен Балкан
Регион

Могерини: Да се забрзаат пристапните преговори со земјите од Западен Балкан

17/04/2019 - 19:46 335 прегледи
Могерини: Да се забрзаат пристапните преговори со земјите од Западен Балкан