Партијата на Ердоган изгуби, Истанбул има нов градоначалник - А1он
Почетна Свет Партијата на Ердоган изгуби, Истанбул има нов градоначалник
Свет

Партијата на Ердоган изгуби, Истанбул има нов градоначалник

17/04/2019 - 19:14 2,352 прегледи
Партијата на Ердоган изгуби, Истанбул има нов градоначалник