Почина поранешниот претседател на Перу кој се застрела пред апсењето - А1он
Почетна Свет Почина поранешниот претседател на Перу кој се застрела пред апсењето
Свет

Почина поранешниот претседател на Перу кој се застрела пред апсењето

17/04/2019 - 17:56 331 прегледи
Почина поранешниот претседател на Перу кој се застрела пред апсењето