Турски авиони Ф-16 го нарушија грчкиот воздушен простор - А1он
Почетна Регион Турски авиони Ф-16 го нарушија грчкиот воздушен простор
Регион

Турски авиони Ф-16 го нарушија грчкиот воздушен простор

17/04/2019 - 17:40 304 прегледи
Турски авиони Ф-16 го нарушија грчкиот воздушен простор