Филипче: Ниту едно дете нема да биде примено во градинка и во училиште невакцинирано - А1он
Почетна Македонија Филипче: Ниту едно дете нема да биде примено во градинка и во училиште невакцинирано
Македонија

Филипче: Ниту едно дете нема да биде примено во градинка и во училиште невакцинирано

17/04/2019 - 14:01 172 прегледи
Филипче: Ниту едно дете нема да биде примено во градинка и во училиште невакцинирано