СДСМ: Исплатени над 27 милиони евра за над 26.000 тутунопроизводители - А1он
Почетна Економија СДСМ: Исплатени над 27 милиони евра за над 26.000 тутунопроизводители
Економија

СДСМ: Исплатени над 27 милиони евра за над 26.000 тутунопроизводители

17/04/2019 - 11:43 110 прегледи
СДСМ: Исплатени над 27 милиони евра за над 26.000 тутунопроизводители