Холандскиот Парламент изгласа суспензија на визниот режим за Албанија - А1он
Почетна Свет Холандскиот Парламент изгласа суспензија на визниот режим за Албанија
Свет

Холандскиот Парламент изгласа суспензија на визниот режим за Албанија

16/04/2019 - 19:09 5,789 прегледи
Холандскиот Парламент изгласа суспензија на визниот режим за Албанија