ОН: Над 60.000 луѓе побегнале од Никарагва поради политичката криза - А1он
Почетна Свет ОН: Над 60.000 луѓе побегнале од Никарагва поради политичката криза
Свет

ОН: Над 60.000 луѓе побегнале од Никарагва поради политичката криза

16/04/2019 - 16:47 28 прегледи
ОН: Над 60.000 луѓе побегнале од Никарагва поради политичката криза