ВМРО-ДПМНЕ: Народот покажа дека има достоинство и одби да даде поддршка на СДСМ и Пендаровски - А1он
Почетна Македонија ВМРО-ДПМНЕ: Народот покажа дека има достоинство и одби да даде поддршка на СДСМ и Пендаровски
Македонија

ВМРО-ДПМНЕ: Народот покажа дека има достоинство и одби да даде поддршка на СДСМ и Пендаровски

16/04/2019 - 09:43 102 прегледи
ВМРО-ДПМНЕ: Народот покажа дека има достоинство и одби да даде поддршка на СДСМ и Пендаровски