Трамп и Помпео ги игнорираат условите дадени од Ким - А1он
Почетна Свет Трамп и Помпео ги игнорираат условите дадени од Ким
Свет

Трамп и Помпео ги игнорираат условите дадени од Ким

16/04/2019 - 09:50 41 прегледи
Трамп и Помпео ги игнорираат условите дадени од Ким