ВИДЕО: Објавена снимка од рушењето на кулата на Нотр Дам - А1он
Почетна Актуелно ВИДЕО: Објавена снимка од рушењето на кулата на Нотр Дам
Актуелно

ВИДЕО: Објавена снимка од рушењето на кулата на Нотр Дам

15/04/2019 - 20:55 2,810 прегледи
ВИДЕО: Објавена снимка од рушењето на кулата на Нотр Дам