Канада воведе дополнителни санкции за Владата на Мадуро - А1он
Почетна Свет Канада воведе дополнителни санкции за Владата на Мадуро
Свет

Канада воведе дополнителни санкции за Владата на Мадуро

15/04/2019 - 20:42 67 прегледи
Канада воведе дополнителни санкции за Владата на Мадуро