Тер Штеген пред дуелот со Јунајтед: Од првата минута ќе започнеме со мисла за победа - А1он
Почетна СпортФудбал Тер Штеген пред дуелот со Јунајтед: Од првата минута ќе започнеме со мисла за победа
Фудбал

Тер Штеген пред дуелот со Јунајтед: Од првата минута ќе започнеме со мисла за победа

15/04/2019 - 19:14 123 прегледи
Тер Штеген пред дуелот со Јунајтед: Од првата минута ќе започнеме со мисла за победа